... tu się gada!

Forum mieszkańców Domu Studenckiego nr 8 w Toruniu


  • Index
  •  » Ósemka
  •  » Co Cię wkurza w egzystencji akademickiej...

#1 2007-12-07 02:13:32

pomarancza

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 5

Co Cię wkurza w egzystencji akademickiej...

Nie trudno zauważyć że zamarło to forum. Tak więc postanowiłam umieścić troszkę może banalny wątek ale LEPSZY RYDZ NIŻ NIC. Mam nadzieje ze sie jakoś pomału rozkręci.Tak więc do sedna.
Co mnie irytuje?
Niesprawiedliwość, a mianowicie niesprawiedliwość Pań sprzątających. Rozchodzi sie o to że ja i moje współlokatorki często mamy przekichane za leżących kilka worków śmieci w segmencie. Zawsze na nas krzyczą a nawet wygrażają dywanikiem u "najwyższej instancji" .
Nie byłoby problemu, gdyby nie fakt że u chłopaków (kto ma/miał małe wysypisko śmieci doskonale o tym wie:P) śmieci zalegają X-czasu i owe Panie (w szczególności taka jedna, wszystkim znana:)) popitolą trochę a odpady jak i były tak i są. U nas natomiast jest rzeczą karygodną by worki stały w czwartek, gdy jest inspekcja od sprawdzania łazienek. Oczywiście, że nieraz  po prostu człowiek zapomni wywalić ich do zsypu (dajcie spokój jesteśmy tylko ludźmi...). Ale to że jesteśmy dziewczynami to już ani jednego "włoska" nie możemy mieć w segmencie?? Wychodzi na to, że tak...

Ostatnio edytowany przez pomarancza (2007-12-07 02:14:39)

Offline

 

#2 2007-12-10 13:15:28

agusia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co Cię wkurza w egzystencji akademickiej...

ja sie w 100% zgadzam dlaczego faceci sa traktowani ulgowo tylko dlatego że mają wacka ? chociaż muszę przyznać ze owe szykanowanie ze strony pan 'pokojowych' zmobilizowało nas niejako do ciężkiej pracy jaka jest sprzątanie segmentu O!  i teraz najczęściej aczkolwiek nie zawsze jest czysto i schludnie ;D hueheu żeby tak nam czasem jeszcze do pokoju zajrzały i postraszyły.... ahhhh

Offline

 

#3 2007-12-10 21:52:53

pomarancza

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 5

Re: Co Cię wkurza w egzystencji akademickiej...

Podejrzewam, że dzieje sie tak tylko dla tego i wyłącznie, gdyż Panie sprzątające są paniami (chociaż czasem i dla facetów są bezwzględne i oziębłe ). Można tylko domniemać, iż jakby korytarze sprzątali Panowie sprzątający to też byśmy i MY miały jakie takie taryfy ulgowe.
Tak czy siak niesprawiedliwość nadal króluje ehh....

Offline

 

#4 2007-12-11 10:34:18

g_p

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 211
Punktów :   

Re: Co Cię wkurza w egzystencji akademickiej...

No nie przesadzajmy. Facetom też się często obrywa z tego powodu. Po prostu trzeba sobie na to "zasłużyć" i tyle. Uwierzcie, wiem co mówię Nasza ulubiona Pani Elunia nikomu nie przepuści

Offline

 
  • Index
  •  » Ósemka
  •  » Co Cię wkurza w egzystencji akademickiej...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krwawi.pun.pl www.kobietki.pun.pl www.bakugan-polska.pun.pl www.ekonomia2010.pun.pl www.wwe-superstars.pun.pl